Polski     English
Kontrast:

Tekst:

Current Size: 87%

Godło Polski

Alexander Woltersom nagrodzony podczas kongresu chirurgicznego ESCVS

Student 6 roku English Division - Alexander Woltersom zajął 2 miejsce w konkursie Young Cardiac Surgeon Award, w trakcie odbywającej się w dniach 22-25 maja w Groningen, 68. edycji kongresu chirurgicznego Europejskiego Towarzystwa Kardiochirurgii oraz Chirurgii Naczynoiowej (ESCVS). Spośród ponad 300 zgłoszonych prac naukowych, jedynie 7 zostało wybranych do walki o nagrody specjalne.

Kongres jest przeznaczony dla chirurgów, radiologów interwencyjnych, kardiologów, perfuzjonistów, techników medycznych, stażystów, pielęgniarek i wszystkich innych lekarzy i badaczy zainteresowanych dziedziną chirurgii kardiochirurgicznej i naczyniowej. W jego trakcie znani eksperci z całego świata przedstawiają swoje najnowsze osiągnięcia w tych dziedzinach medycyny. W tegorocznym wydarzeniu udział wzięło ponad 700 uczestników z całego świata.

Wyrożnienie Young Surgeon Award przyznawane jest naukowcom w wieku do 35 lat. Kandydaci wybrani do udziału w konkursie muszą osobiście przedstawić swój własny artykuł podczas specjalnej sesji Young Surgeon Award, moderowanej przez członków EC ESCVS. Komitet nominuje zwycięzcę nagrody po przeczytaniu streszczenia i wysłuchaniu prezentacji referatu podczas dedykowanej sesji.

1.jpg
2.jpg
3.jpg
4.jpg
Warszawski Uniwersytet Medyczny na Facebook
Warszawski Uniwersytet Medyczny na Instagram
Warszawski Uniwersytet Medyczny na Youtube
Warszawski Uniwersytet Medyczny na Twitter