Szkolenie "Ochrona własności intelektualnej w obszarze life science"

Centrum Transferu Technologii WUM zaprasza na szkolenie organizowane w ramach projektu „Inkubator Innowacyjności 2.0” pt.: Ochrona własności intelektualnej w obszarze life sciences", które odbędzie się 3 grudnia 2019 r. w sali konferencyjnej budynku Szpitala Pediatrycznego (ul. Żwirki i Wigury 63a, Warszawa).

Prowadzący szkolenie - dr Anna Grzelak

Link do rejestracji - https://forms.gle/hsjkWGtLH2KygtcM7

Liczba miejsc jest ograniczona. O udziale decyduje kolejność zgłoszeń.

Anna Grzelak-dr nauk biologicznych, polski i europejski rzecznik patentowy.Ukończyła  Wydział  Biologii  Uniwersytetu  Warszawskiego  ze  specjalizacją  mikrobiologii.  Pracę doktorską przygotowała w Zakładzie Genetyki Uniwersytetu Warszawskiego i uzyskała z wyróżnieniem tytuł doktora nauk biologicznych ze specjalizacją w zakresie biologii molekularnej i genetyki. Polski rzecznik patentowy (od 2008) i europejski rzecznik patentowy (od 2014 -zdany egzamin EQE ) posiada również uprawnienia do występowania przed Urzędem Unii Europejskiej ds. Własności Intelektualnej (EUIPO) w sprawach dotyczących wspólnotowych znaków towarowych i wzorów przemysłowych. Specjalizuje  się w  ochronie  rozwiązań w  dziedzinie  farmacji, medycyny,  chemii,  biotechnologii, mikrobiologii, biologii molekularnej, weterynarii oraz w badaniach patentowych. Odbyła aplikację rzeczniowską w ramach kursu organizowanego przez Polską Izbę Rzeczników Patentowych.