IV Edycja konkursu ofert na wynajem powierzchni użytkowej w budynku Centrum Sportowo-Rehabilitacyjnegoo powierzchni 240,25 m2 na prowadzenie restauracji z kawiarnią

WARSZAWSKI UNIWERSYTET MEDYCZNY

ogłasza konkurs ofert na wynajem powierzchni użytkowej w budynku Centrum Sportowo-Rehabilitacyjnego w Warszawie przy  ul. Trojdena 2C-G, o powierzchni  240,25 m2 na prowadzenie restauracji z kawiarnią.
 - wysokość wadium 10 000 zł (słownie: dziesięć tysięcy złotych),
- cena wywoławcza 21,50 zł netto/m2.

Wadium, z dopiskiem „Oferta na wynajem powierzchni na prowadzenie restauracji w budynku CSR WUM” należy wpłacić na konto Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego do dnia 04 stycznia 2017 r.

Oferty w formie pisemnej należy składać w terminie do 05 stycznia 2017 r. do godziny 16.00 w Kancelarii Uczelni ul. Żwirki i Wigury 61 (pok. nr 9)

Zał.1 - plan lokalu
Zał. 2 - szczegółowe warunki konkursu