Warsztaty alfa SCHOOL

Dwudniowe, bezpłatne warsztaty alfa SCHOOL dla naukowców i twórców projektów B+R pomogą przygotować się do kontaktu z inwestorami, poznać m.in. zagadnienia związane z dyfuzją innowacji, czy sposoby budowania modelu biznesowego dla swojego projektu naukowego.

Uczestnicy otrzymają informacje nt. jakie modele współpracy z inwestorem są możliwe, przedyskutują wątpliwości dotyczące praw majątkowych oraz dowiedzą się jak przygotowywać prezentację inwestorską.

Będzie również czas na skonsultowanie swoich projektów twarzą w twarz z inwestorami, ponieważ w wydarzeniu biorą udział fundusze VC z całej Polski.

Dla kogo są warsztaty? Dla ambitnych twórców innowacyjnych rozwiązań – naukowców prowadzących działania B+R, którzy mają na celu komercjalizacje efektów swoich projektów. Organizatorzy skontaktują się z twórcami wybranych projektów.

Udział w alfa school jest bezpłatny. Liczba miejsc ograniczona.

Rejestracja i dodatkowe informacje na stronie: http://alfa.ac/alfa-school/