Queen Silvia Nursing Award - 4 edycja

Nagroda Pielęgniarska Królowej Sylwii (Queen Silvia Nursing Award, QSNA) to wyjątkowe stypendium skierowane wyłącznie do studentek i studentów oraz osób będących w trakcie specjalizacji pielęgniarskiej.

Celem konkursu jest umożliwienie rozwoju i kreatywności pośród studentów pielęgniarstwa oraz osób w trakcie specjalizacji pielęgniarskiej, szczególnie tych którzy mają zamiar podjąć się w swojej karierze zawodowej opieki nad osobami starszymi i chorującymi na demencję.

Nagrodą jest stypendium w wysokości 25 000 złotych oraz staż w placówce partnerskiej Fundacji Medicover.

Każdego laureata czekają podróże, szkolenia, dużo nowej wiedzy oraz spotkania z niezwykłymi ludźmi. Zwycięzca będzie miał możliwość zaprezentowania swojego zwycięskiego projektu przed Jej Wysokością Królową Szwecji podczas uroczystej gali wręczenia nagród w Sztokholmie.

Organizatorem polskiej edycji Konkursu Queen Silvia Nursing Award jest Fundacja Medicover.

Konkurs trwa od 01.09.2019 r. od godziny 10.00 do 10.11.2019r. roku do godziny 23.59.4.Rozstrzygnięcie Konkursunastąpi do 23.12.2019r.

Więcej w regulaminie: https://www.queensilvianursingaward.pl/wp-content/uploads/2019/09/Regulamin-konkusu-QSNA-2019.pdf